Zwiastuny

Premiery kino

Premiery DVD

Newsy » Glinka wróży, Nejman czaruje

Glinka wróży, Nejman czaruje

Już od 30 listpada na ekranach kin można oglądać komedię “Od pełni do pełni” w reżyserii Tomasza Szafrańskiego. Dla wszystkich tych, którzy lubią dobrą zabawę, magię, wróżby i wierzą w przeznaczenie – ta czarująca komedia jest doskonałą propozycją na spędzenie andrzejkowego wieczoru. W filmie występuje plejada gwiazd: Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman, Jerzy Bończak i Andrzej Grabowski. Muzykę do filmu napisał i nagrał z Orkiestrą Sinfonia Varsovia Adam Sztaba. Perypetie bohaterów stały się podstawą nowego utworu Martyny Melosik i Piotra Dymały, których tytułowa piosenka promuje film.


Przewrotna komedia o wróżce, która udaje, że wierzy w magię, podrywaczu, który udaje, że wierzy wróżce, iluzjoniście, który udaje, że jest kimś innym i zakochanej kobiecie, która wierzy, że prawdziwą miłość może znaleźć dopiero w przyszłym wcieleniu.

Lenka (Katarzyna Glinka) jest wróżką, która posiada dar wyciągania pieniędzy od swych klientów. Pomaga jej w tym genialny wujek czarodziej (Jerzy Bończak). Interes przynosi kokosy aż do czasu, gdy najlepsza klientka Lenki, natchniona buddystka Iwona (Monika Kwiatkowska), postanawia popełnić samobójstwo, gdyż porzucił ją mężczyzna jej marzeń – Oskar (Andrzej Nejman). Co więcej, Iwona chce przekazać policji list samobójczy, którym obarcza całą winą Lenkę.

Cały świat Lenki wali się nagle w gruzy. Teraz musi odwieść Iwonę od samobójstwa. Jest na to tylko jeden sposób: musi użyć swych magicznych sztuczek i sprawić, by Oskar zakochał się w Iwonie naprawdę.

Jednak Lenka nie podejrzewa, że wchodzi prosto do jaskini lwa. Zaczyna się niebezpieczna gra. A w dodatku zbliża się pełnia księżyca i, o dziwo, magia zaczyna działać. Okazuje się, że scenariusza zapisanego w gwiazdach nie jest w stanie zmienić żadna wróżka…

Zapraszamy do kin!

« Wróć do listy aktualności